GESLOTEN IN WEKEN 31 EN 32

Werken in Friesland is gesloten vanaf vrijdagmiddag 28 juli (vanaf 12.00 uur) tot en met 13 augustus. Tijdens deze periode zijn wij telefonisch niet bereikbaar en worden mails niet in behandeling genomen. Heb je (technische) vragen over ons vacature- of DAS-systeem? Dan kun je contact opnemen met Poolz via helpdesk@poolz.nl of 035 – 751 05 92.

Andere vragen of toelating tot de categorieën in ons Dynamisch Aankoop Systeem, worden op 14 augustus weer in behandeling genomen.

14 juni | Seminar ‘Balans in werk en leven’ (van efficiëntie naar kwaliteit)

Hanzehogeschool Groningen organiseert op woensdag 14 juni het seminar Balans in werk en leven. Er zijn diverse inspirerende sprekers. Je bent van harte welkom!

Programma en sprekers

  • 14.30 uur – inloop
  • 15.00 uur – welkomstwoord door Renate Coumou (Dean van Instituut voor Bedrijfskunde)
  • 15.10 uur – werkgeluk en balans (Nils van Dijkman en Heleen van Balen)
  • 15.50 uur  – werkgeluk en balans in organisaties (Guy van Liemt, Specialist in werkgeluk)
  • 16.30 uur – werkgeluk en balans door eigen regie (Klaske Veth, Lector duurzaam leiderschap)
  • 17.10 uur – netwerkborrel
  • 18.00 uur – einde seminar

Waar?

Het seminar wordt gehouden in de aula van het gebouw Marie Kamphuisborg, Zernikeplein 23, Groningen.

Bereikbaarheid

Je bereikt de Zernikecampus het beste met het openbaar vervoer. Raadpleeg de ov-app voor de actuele bustijden. Kom je met de auto? Dan kun je het beste gebruik maken van P+R Reitdiep en daarna met de bus naar het Zernikeplein reizen. Er is ook parkeergelegenheid rondom de Marie Kamphuisborg, maar de beschikbaarheid van deze betaalde parkeerplaatsen (p4, p3 en p6) is beperkt.

Aanmelden

Aanmelden kan via de website van Hanzehogeschool Groningen.

Bijlagen